• Ana Sayfa |
  • outlet |
  • Alüminyum CATV FTTH AGC ile Mikro SC APC Dubleks Konektörü 2 çıkış portu için WDM PON OR20 FTTH CATV Fiber Optik Alıcı

Alüminyum CATV FTTH AGC ile Mikro SC APC Dubleks Konektörü 2 çıkış portu için WDM PON OR20 FTTH CATV Fiber Optik Alıcı

  • (2 Değerlendirmeler)
Stokta var
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
₺136.08 ₺122.50
Adet: Sepete ekle


alüminyum CATV FTTH AGC ile Mikro SC APC Dubleks Konektörü 2 çıkış portu için WDM PON OR20 FTTH CATV Fiber Optik Alıcı
ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim
ürün Özelliklerini
FTTH Fiber Optik Alıcı, CATV Optik Equipmentis ev-tabanlı optik alıcı ikram nihai hedefi gelişimi optik FTTH erişim ve için uygun (fiber ev) fiber optik ağ sonuna kadar kullanıcıların erişim. Analog veya dijital sinyal için ev ONU ile birlikte kullanılabilir veya EOC elde üçlü oyun.
parametre
OR20A
dalgaboyu
1100 ~ 1600nm & 1550nm & 1490/1310/1550nm
optik giriş gücü
0dBm ~-9dBm (analog) 0dBm ~-18dBm (dijital)
AGC kontrol aralığı
-6dBm ~-15dBm & 0dBm ~-9dBm
geri dönüş kaybı
> 45dB
optik bağlayıcı
FC/APC & SC/APC FC/PC & SC/PC
bant genişliği
40 ~ 862 & 1006 MHz
düzlük
± 75dB @ 40 ~ 862 MHz ve 1006 MHz
Rf çıkış kaybı
≥16dB @ 40 ~ 550 MHz ≥ 14dB @ 550 ~ 860 & 1006 MHz
kazanç aralığı
0 ~ 18dB
çıkış seviyesi
> 80 dBuV (-7 dBmtest)
çıkış portu
1 & 2
çıkış empedansı
75 Ω
CNR ( note1 )
≥51dB
CTB ( note1 )
≥ 65db
CSO ( note1 )
≥62dB
anakart voltaj
AC90 ~ 145 V & AC165V ~ 265 V
adaptör voltaj
8 V
iç besleme gerilimi
8 V
çalışma sıcaklığı
-25 ℃ ~ + 55 ℃ veya özelleştirmek
tüketimi
2 W
ürün boyut
125*80*25mm
karton ağırlığı
2.45 KG (10 adet)
resim
1. WORLDWIDE NAKLIYE. (bazı ülkeler dışında ve APO/FPO)
2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.
3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir. 4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti! 7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo. 8. DeliveryTime:
eğer senin kargo kadar ağırlığında 20 KG veya yukarıdaki, veya büyük miktarda gerekiyorsa, bize veya bize e-posta, biz sağlayacaktır yeni ambalaj özellikleri, sonra sizin için bazı ulaşım maliyetleri kurtarmak için elimizden geleni yapacağız, ve böylece ürün fiyatı size bazı yarar olabilir!
biz çin'de büyük bir üretim kurumsal grupları, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı yoktur, bu daha iyi ürünlerimizi tanıtmak, tüm firmamız ürünleri fabrikadan doğrudan sevk edilir, lütfen bize ulaşın, uzun vadeli dostça ve karşılıklı işbirliği ilişkileri umut birbirlerine arasında!
biz 6-12 ay garanti sağlamak. öğe kusurlu ise, teslimat 3 gün içinde bize bildirmenizi rica ederiz. tüm öğeler orijinal hallerine iade edilmelidir, amacıyla malların iadesi veya değişimi için hak. teslimat 15 gün sonra iade ürünler tamir için sadece uygundur. alıcı tüm nakliye maliyeti sorumludur. alırken, bu alıcı politikasına zımni onay verdik demektir. eğer daha detaylı bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz kazan-kazan ulaşmak için sizinle birlikte çalışacaktır.
biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! görüşleri Biz hemen bizimle temasa geçmenizi rica bize nötr veya negatif geribildirim vermek ÖNCE, böylece bizimle temasa geçmenizi rica. eğer sorunları ele almak mümkün değildir biz onlar hakkında bilmiyorum!


  • Model Numarası: OR20 CATV FTTH
  • Marka Adı: ZHWCOMM
  • Model Number: FTTH Optical Receiver
  • Wavelength: 1310/1490/1550nm
  • Quantity: 1PCS
  • Place of origin: China
  • Optical input power: -22~+2dBm
  • Optical connector: SC/APC&SC/PC
  • AGC control range: 0~-9dBm
  • Output level: >80dBuV(-7dBm)
  • Adaptor voltage: 8V

Değerlendirmeler

Yorum Yap

Değerlendirmenizi yazın!:

Ad:

Eposta:

İlgili ürünler

Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo 10 Gb/s 80 km CWDM XFP Optik Alıcı-verici Cisco ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI sıcak-takılabilir XFP ayak izi 9.95 Gb/s 11.3 Gb/s bit oranları destekler Lineside destekler ve XFI loopback RoHS-6 Uyumlu (kurşunsuz) güç dağılımı vaka sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 °C 1470 ~ 1610nm dalga boyu 80 km maksimum
₺3 144.32 ₺2 829.89
3 m (10ft) HPE JG327A Uyumlu 40G QSFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Kablo HPE JG327A Uyumlu 40G QSFP + DAC Kablosu (3-meter, pasif, QSFP + QSFP +, 28AWG) ürün Detayları HPE Hakiki JG327A satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + QSFP + Max Veri Hızı 40 Gbps kablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 28AWG kablo Uzunluğu 3 m (9.84ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 °
₺355.94
LTE3680M BC + GPON-OLT-B Sınıfı + 1.25G SFP GPON Modülü Satın 1 adet sfp olacak Çin sonrası Hava Posta ile ücretsiz gönderim. Buy10pcs tarafından ücretsiz nakliye olacak DHL, FedEx, UPS, EMS veya diğer express. parça Numarası: LTE3680M açıklama: SıNıF B + GPON OKT Kısa Sıfırlama SOGP4321-PSGB GPON-OLT-B Sınıfı + SFP Modülü GPON OKT için kullanın ABD $40.00 /adet GPON-OLT-C
₺219.04