• Ana Sayfa |
  • outlet |
  • Elektrotlar Sumitomo Type-36, TYPE-35 Fiber Optik Fusion Splicer

Elektrotlar Sumitomo Type-36, TYPE-35 Fiber Optik Fusion Splicer

  • (0 Değerlendirmeler)
Stokta var
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
₺87.62
Adet: Sepete ekle

Elektrotlar sumitomo türü- 36, tipi- 35, er-6 fiber optik füzyon splıcer
özellikleri: bir yepyeni bir çifti elektrot sumitomo füzyon ekleyiciler Bu bir çift değiştirme sumitomo füzyon splıcer elektrotlar. - 100% yepyeni! - kullanım ömürlü splice 3000 Için kullanılabilir- Sumitomo türü- 36. Tipi- 35 fiber optik füzyon splıcer Paketi: 1 x çift elektrotlar


  • Model Numarası: C36
  • Marka Adı: Wrcibor

Değerlendirmeler

Yorum Yap

Değerlendirmenizi yazın!:

Ad:

Eposta:

İlgili ürünler

LTE3680M BC + GPON-OLT-B Sınıfı + 1.25G SFP GPON Modülü Satın 1 adet sfp olacak Çin sonrası Hava Posta ile ücretsiz gönderim. Buy10pcs tarafından ücretsiz nakliye olacak DHL, FedEx, UPS, EMS veya diğer express. parça Numarası: LTE3680M açıklama: SıNıF B + GPON OKT Kısa Sıfırlama SOGP4321-PSGB GPON-OLT-B Sınıfı + SFP Modülü GPON OKT için kullanın ABD $40.00 /adet GPON-OLT-C
₺219.04
KELUSHI 20 mW Kalem Tipi Alüminyum Ile Görsel Hata Bulucu 12-15 km FC LC adaptörü Kablo Test Cihazı metre Için LC/SC/FC/ST Fiber özellikleri: -MQW LD optik kaynak -çalışma modu: CW ve GLINT -FC, SC, ST, LC Genel arayüz -uzun muayene mesafe -sabit güç çıkışı -sağlam ve dayanıklı kabuk -kalem desen tasarımı, kullanmak ve taşımak için uygun fonksiyonu: -fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj -başarısızlık muayene OTDR kör
₺70.42
V06 WS-C2960-24-S yeni ve orijinal anahtarı SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺3 613.39