• Ana Sayfa |
  • outlet |
  • Elektrotlar Sumitomo Type-36, TYPE-35 Fiber Optik Fusion Splicer

Elektrotlar Sumitomo Type-36, TYPE-35 Fiber Optik Fusion Splicer

  • (0 Değerlendirmeler)
Stokta var
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
₺87.62
Adet: Sepete ekle

Elektrotlar sumitomo türü- 36, tipi- 35, er-6 fiber optik füzyon splıcer
özellikleri: bir yepyeni bir çifti elektrot sumitomo füzyon ekleyiciler Bu bir çift değiştirme sumitomo füzyon splıcer elektrotlar. - 100% yepyeni! - kullanım ömürlü splice 3000 Için kullanılabilir- Sumitomo türü- 36. Tipi- 35 fiber optik füzyon splıcer Paketi: 1 x çift elektrotlar


  • Model Numarası: C36
  • Marka Adı: Wrcibor

Değerlendirmeler

Yorum Yap

Değerlendirmenizi yazın!:

Ad:

Eposta:

İlgili ürünler

Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo 10 Gb/s 80 km CWDM XFP Optik Alıcı-verici Cisco ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI sıcak-takılabilir XFP ayak izi 9.95 Gb/s 11.3 Gb/s bit oranları destekler Lineside destekler ve XFI loopback RoHS-6 Uyumlu (kurşunsuz) güç dağılımı vaka sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 °C 1470 ~ 1610nm dalga boyu 80 km maksimum
₺3 144.32 ₺2 829.89
5 mW 5 KM Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Lazer Kablo Test Cihazı Test Cihazları açıklama kalem tipi görsel hata bulucu özel alan için tasarlanmıştır personel ihtiyacı olan bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme optik ağlar fiber yönlendirme ve süreklilik. ve bu uçucu testi aracı FTTH projesi için. yani birçok avantajları ile bu görsel hata bulucu olduğunu, uzun woking ömrü gibi, sağlam, taşınabilir,
₺136.85
DVP106 Yüksek Hassasiyetli Fiber Optik Kesici Bıçak Ömrü ile DVP-106 için 48000 Optik Fiber Cleaver FIber Fusion Splicer Makinesi DVP106 Yüksek Hassasiyetli Fiber Optik Kesici Bıçak Ömrü ile DVP-106 için 48000 Optik Fiber Cleaver FIber Fusion Splicer Makinesi ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz
₺579.80